צווארון הטראומה LUBO

צווארון הטראומה LUBO

ד"ר עמרי לובובסקי כיום סגן מנהל המערך האורתופדי בבית החולים ברזילי ואורתופד מומחה בהחלפת מפרקים היה בעברו רופא מוטס ביחידת החילוץ וההצלה של חייל האוויר 669.  לאור הבנתו את  הדילמות והאתרים הניצבים בפני הצוות הרפואי בשטח בכלל ובפרט לאור הבנתו את החשיבות המכרעת בפתיחת נתיב אוויר כשלב קריטי ביצוב מצבו של פצוע פיתח את הצווארון הייחודי. הצווארון החדשני והחכם הזה מאפשר לצוותים בשטח לתת מענה רפואי ראשוני במידת הצורך גם ללא ידע מוקדם, מענה אשר עד כה היה מצריך התערבות פולשנית היכולה לסכן חיי אדם.  

כיום ישנם עזרים פולשניים רבים המאפשרים לפתוח נתיב אוויר בשטח אך ככל שההתערבות הפולשנית עמוקה יותר כך המיומנות הנדרשת מהצוות היא גבוהה יותר וסיכויי ההצלחה קטנים יותר. התערבות פולשנית אשר נעשית בשח לעיתים רבות מצילה חיי אדם אך היא איננה פשוטה כלל, שכן לא תמיד יש לכוחות את ההכשרה הרלוונטית וגם אם כן התנאים עצמם מקשים על ביצוע הליך סטרילי.

צווארון הטראומה LUBO  הוא היחיד המאפשר פתיחת נתיב אוויר ללא התערבות פולשנית וללא צורך בהכשרה. באמצעות צווארון הטראומה LUBO ההליך הרפואי הופך בטוח וקל יותר.

יתרונות

על מנת להמחיש מתי ניתן וכמה פשוט וקל להפעיל את הצווארון יצרנו סרטון הדמיה הכולל הסבר מפורט על אופן השימוש בצווארון

את הצווארון מתפעלים בשבעה שלבים פשוטים וניתן גם לתפעל אותו לבד ללא צורך בעזרה. לאחר מיקום הצווארון ניתן להעביר את המטופל לקבלת המשך טיפול רפואי בבית החולים בצורה בטוחה. לקריאה נוספת ניתן להיכנס לאתר של חברת inovytec או ללחוץ על הקישור הבא

סרטון הדרכה -צווארון הטראומה LUBO

he_ILעִבְרִית