ניתוח להחלפת מפרק בימי קורונה

ניתוחים בצל קורונה

בתקופת הקורונה נאלצנו לבטל פעילות ניתוחים מתוכננים בבית החולים בכדי לפנות את משאבי בית החולים להתמודד עם המגפה. בשבועות האחרונים, מנסה המערכת לחזור אט אט לפעילות סדירה בהתאם להוראות משרד הבריאות. 
התחלנ לנתח מחדש, ואנו עוקבים אחרי המטופלים בבית החולים או בקופות החולים לצד מתן מענה גם באמצעים דיגיטאלים כמו שיחות ייעוץ באמצעות וידאו.

דן שסבל מאוד במשך תקופה ארוכה מכאבים בברכיים הרגיש שהפגיעה באיכות החיים משמעותית מספיק בכדי לעבור ניתוח להחלפת מפרק הברך. השאלה מתי לעבור ניתוח להחלפת מפרק היא שאלה מאתגרת והתשובה שאני נותן למטופלי בדרך כלל היא שמדובר בהחלטה אישית כאשר הסבל והפגיעה באיכות החיים משמעותית וזאת רק לאחר שמוצו כל האלטרנטיבות הלא פולשניות לטיפול בשחיקה בסחוס.

ניתוח להחלפת מפרק

ניתוח להחלפת מפרק ברוב המקרים הוא ניתוח אלקטיבי הנועד לשפר את איכות החיים של המטופלים. בימי קורונה נאלצנו לדחות למטופלים רבים ניתוחים שתוכננו וזאת על מנת לאפשר לבית החולים להילחם בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר בקורונה. מטופלים רבים נאצלו לחיות עם כאב בלתי נסבל והיות כאשר המערכת חוזרת לשגרה מלאה, בכפוף לנהלים וההנחיות, אנחנו מבצעים ניתוחים לכל אותם מטופלים שנאלצו להמתין.

he_ILעִבְרִית