החלפת ברך – 8 מיתוסים נפוצים

ניפוץ 8 מיתוסים על החלפת ברך

סובלים מכאבים בברך? מיציתם את כל האלטרנטיבות הלא פולשניות ואתם עומדים לעבור ניתוח החלפת ברך? כדאי שקודם כל תראו את הסרטון הבא בו אני מנפץ ומסביר מספר מיתוסים נפוצים לגבי ניתוח החלפת מפרק הברך אותו אתם עוברים לעבור.

ד"ר עמרי לובובסקי הוא אורטופד מנתח. מומחה בהחלפת מפרק ברך ובהחלפת מפרק הירך. ד"ר לובובסקי מכהן בשנים האחרונות כסגן מנהל המערך האורתופדי בבית החולים ברזילי ומנהל את כלל המערך להחלפת מפרק הירך.

ניתוח להחלפת מפרק - לפני שמחליטים

השאלה האם לעבור ניתוח להחלפת מפרק הברך או ניתוח להחלפת מפרק הירך היא שאלה מורכבת ללא תשובה קלה או ברורה ואני ניצב בפני השאלה הזו לעיתים דחופות. על מנת להקל ולעזור בתהליך קבך ההחלטה, כתבתי במספר מקומות בבלוג שלי על הדילמות וההתלבטויות המלוות את המטופלים שלי ואותי כשאנו באים לקחת את ההחלטה האם לעבור ניתוח להחלפת מפרק הברך/ירך או לא. חשוב לזכור כי ההחלטה צריכה להתקבל בשיתוף פעולה מלא ומתוך שקיפות מלאה בין האורתופד המנתח לבין המטופל. ההחלטה צריכה להתקבל רק לאחרשהאורתופד הסביר בצורה ברורה ומלאה למטופל את מהלך הניתוח והסיבוכים האפשריים. חשוב לדעת בפני מה עומדים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם. 

אם ברצונכם לקבל עוד מידע תוכלו להיכנס לקישורים הבאים על מנת להיות מוכנים לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

he_ILעִבְרִית