צאוורון LUBO – ציוד מציל חיים

ציוד מציל חיים

ד"ר עמרי לובובסקי ממציא צאוורון ה LUBO, הוא סגן מנהל המערך האורתופדי בבית החולים ברזילי ובעברו רופא מוטס ביחידת החילוץ וההצלה 669. בראיון אצל פרופ' קרסו מספר ד"ר לובובסקי על ציוד מציל חיים, על הדילמות הניצבות בפני הרופא בשטח ועל האתגרים והסכנות בפתיחת נתיב אוויר בשטח. כיום ישנם אביזרים ועזרים פולשניים האמורים לסייע לפתיחת נתיב אוויר בשטח אך ככך שההתערבות הפולשנית עמוקה יותר כך המיומנות הנדרשת מהצוות הרפואי גבוה יותר וסיכויי ההצלחה נמוכים יותר. צאוורון LUBO מאפשר פתיחת נתיב אוויר ללא התערבות וללא צורך בהכשרה כלל. 

צאוורון טראומה LUBO

צאוורון טראומה LUBO הוא פטנט יחודי הנמכר כבר מספר שנים ברחבי העולם. הצאוורון פותח בשל צורך ממשי שעלה מנסיונו הרב של ד"ר לובוסקי כלוחם, חובש ורופא מוטס ביחידת החילוץ וההצלה 669. המטרה בפינוי מהשטח היא לייצב את החולה במהירות ולעשות זאת מהר מצד אחד אך מצד שני לא לסכן את חיי החולה. את הפנוי יש לעשות נכון על מנת שהפינוי יהיה בטוח. כשצוות רפואי מגיע לשטח מטרתו העקרית היא לייצב את החולה ולהעבירו להמשך טיפול רפואי. 

צאוורון הטראומה

צווארון הטראומה משווק כיום על ידי חברת INOVITEC אשר פועלת לשיווקו והפצתו ברחבי העולם. הצווארון ניתן לתפעול במספר צעדים פשוטים ואין צורך בידע מוקדם או בנסיון קודם על מנת לתפעלו. מידע נוסף וסרטון המדגים כיצד פועל הצווארון ניתן למצוא באתר של חברת inovitec

מעניין אותכם לדעת עוד על צווארון LUBO? לקריאה נוספת על יתרונות הצוארון, פשטות התפעול וסרטון הדמיה אשר ממחיש כיצד ניתן להשתמש בצווארון בקלות ניתן למצוא בבלוג שלי על ידי לחיצה על הכפתור.

he_ILעִבְרִית